• İstanbul, TURKEY
  • info@teknoportsoft.com
Şirket Hakkında:
Buradasınız: Anasayfa \ Hakkımızda
teknoportSoft Hakkında
Teknoportsoft'la tanışın. Çalışmalarınızı iş yapınıza yönelik kolay yönetmek için basit, sezgisel ve güçlü bir uygulama geliştirme merkezidir. Bir sonraki neslin uygulamalarını hesaplı fiyat politikası ile keşfedin ve benzer düşünen üyelerin topluluğunun bir parçası olun.
Bağımsız Platform Desteği
Web uygulamaları tüm Tablet, Mobil ve PC lerde dinamik olarak dönüşerek çalışma imkanı sağlamaktadır. Böylelikle her türlü cihazda kullanıcının rahatlıkla kullanması sağlanmaktdır.Hedefimiz; MEMNUNİYETİNİZDİR.
Performans
Geliştirmiş olduğumuz tüm projeler, mutlak bulundurulacakları ortamlar göre maksimum verim alacak şekilde tasarlanıp, kodlanmaktadır. Bu nedenle en fazla Web projelerinde en düşün bağlantı hızlarında bile sorunsuzca çalışması sağlanmaktadır.
Güvenlik
Projelerimizde kodlama ve test süreçlerinden sonra son olarak sızma ve diğer tehditlere karşı en üst düzeyde güvenlik kontrollerinden geçirilmektedir. Bu sayede tüm veri ve diğer bilgileriniz maksimum güvencede olması sağlanmaktadır.
Kesintisiz Destek
Tüm soru ve önerileriniz için kesintisiz destek olanağı sunmaktayız. Amacımız siz değerli müşterilerimize soru ve önerilerini en hızlı bir şekilde cevap ve öneriler sunmaktır. Danışmanlık Hizmetimizle yanınızdayız. Her konuda sloganımız; BAŞARINIZ, BAŞARIMIZDIR.
Data Optimizasyonu
Mevcut çalışan projelerinizin güncellenmesi sırasında Data bilgileri güvenle yeni projeye entegre edilmektedir. Bununla birlikte Data alanında performans iyileştirmeleri güvenle yapılmaktadır. Böylelikle bilgiler kontrol dahilinde teknoloji geçişleri sağlanmaktadır.
Kolay Erişim
Geliştirilen tüm uygulama ve projelerimizde ana hedef son kullanıcının sistem üzerinde kolay ve hızlı adapte olmasını sağlamaktır. İş süreciniz ne kadar hızlı olursa, sizin için iş-zaman performans çizelgeniz o kadar artacaktır.